Loading...

Bentley Riga

Saistību atruna

Konfidencialitātes politika

1. Par mums

Bentley Motors Limited („mēs”) ir Anglijā un Velsā reģistrēta kompānija (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 0992897). Dažas šīs vietnes sadaļas attiecas uz mūsu izplatītājiem un dīleriem, un, ciktāl informācija tiek sniegta viņu vārdā, mēs neatbildam par tās saturu. Ja vēlaties apspriest kādus jautājumus ar kādu izplatītāju vai dīleri, sazinieties ar viņu tieši.

Mēs ļoti nopietni attiecamies pret visu mūsu klientu un tīmekļa vietnes lietotāju privātās dzīves aizsardzību. Šī konfidencialitātes politika izskaidro, kā tiks izmantota Jūsu personiskā informācija.

Šī Politika kopā ar mūsu tīmekļa vietnes noteikumiem un nosacījumiem un sīkdatņu politiku veido noteikumu bāzi, saskaņā ar kuru mēs apstrādājam visus personas datus, ko mēs no jums ievācam vai ko jūs mums sniedzat. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet tālāk minēto informāciju, lai izprastu mūsu uzskatus un praksi attiecībā uz Jūsu personas datiem un to izmantošanu. Apmeklējot bentleymotors.com vai kādu no mūsu saistītajām vietnēm, jūs piekrītat šajā politikā aprakstītajai praksei.

1998. gada Datu aizsardzības likuma (Likums) nolūkos datu kontrolieris ir Bentley Motors Limited, kura adrese ir: Pyms Lane, Crewe, Cheshire, CW1 3PL.

2. Kāda veida dati tiek vākti?

Informācija, ko jūs mums sniedzat.

Jūs varat sniegt mums informāciju par sevi, aizpildot formas mūsu tīmekļa vietnēs (mūsu vietnes) vai sazinoties ar mums pa tālruni, e-pastu vai kā citādi. Tā ietver informāciju, ko jūs sniedzat, reģistrējoties mūsu vietnēs, abonējot mūsu pakalpojumus, meklējot izstrādājumus, veicot pasūtījumus mūsu vietnēs, piedaloties diskusiju forumos vai izmantojot citas mūsu vietņu sociālās multivides funkcijas, piedaloties konkursos, izplatīšanā vai aptaujās un ziņojot par problēmām, kas saistītas ar mūsu vietnēm. Informācija, ko jūs mums sniedzat, var ietvert Jūsu vārdu un uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru, finanšu un kredītkaršu informāciju, personas aprakstu un fotogrāfijas, intereses un citu personisko informāciju.

Informācija, ko mēs par jums ievācam.

Katru reizi, kad jūs apmeklējat kādu no mūsu vietnēm, mēs varam automātiski ievākt šādu informāciju:

 • tehniskā informācija, tostarp Interneta protokola (IP) adrese, kas izmantota Jūsu datora savienojumam ar Internetu, Jūsu pieteikšanās informācija, pārlūkprogrammas tips un versija, laika zonas iestatījums, pārlūkprogrammas spraudņu tipi un versijas, operētājsistēma un platforma;
 • informācija par Jūsu apmeklējumu, tostarp pilna vienoto resursu vietrāžu (URL) klikšķu secība uz, caur un no mūsu vietnes (tostarp datums un laiks); izstrādājumi, ko jūs skatījāt vai meklējāt; lapu atbildes laiki, lejupielādes kļūdas, konkrētu lapu apmeklējumu ilgums, lapu saziņas informācija (piemēram, ritināšana, klikšķi un kursora novietojums), metodes, kas tiek izmantotas, lai pamestu lapas, kā arī tālruņa numuri, no kuriem tiek zvanīts uz mūsu klientu apkalpošanas numuru.
 • Informācija, ko mēs saņemam no citiem avotiem. Mēs varam saņemt informāciju par jums, ja jūs izmantojat kādas citas mūsu tīmekļa vietnes vai kādus citus mūsu piedāvātus pakalpojumus. Mēs arī cieši sadarbojamies ar trešajām pusēm (tostarp, piemēram, ar darījumu partneriem, apakšuzņēmējiem tehnisko, maksājumu un piegādes pakalpojumu jomā, reklāmas tīkliem, analītisko pakalpojumu sniedzējiem, meklēšanas informācijas sniedzējiem) un varam saņemt no tām informāciju par jums.

3. Brīdinājums par surogātpastu

Mēs nekad nelūgsim jūs apstiprināt nekādu personisko informāciju pa e-pastu. Kaut arī mums ir e-saziņas mērķprogramma, mēs nekad nelūgsim jūs apstiprināt tādus personas datus kā, piemēram: vārdu un uzvārdu, adresi, dzimšanas datumu utt. Ja saņemat šādus e-pasta ziņojumus, tie visticamāk ir krāpnieciski, un mēs iesakām uz tiem NEATBILDĒT. Mēs iesakām šādus e-pasta ziņojumus atzīmēt ar karodziņu un pievienot bloķēto e-pasta adrešu sarakstiem.

4. Informācijas lietojums

Mēs varam izmantot informāciju, ko vācam par jums, dažādos veidos, tostarp:

 • lai aizsargātu mūsu tīmekļa vietnes un sistēmas pret neatļautu piekļuvi, lai administrētu mūsu vietnes, kā arī iekšējām operācijām, tostarp problēmu novēršanai, datu analīzei, testēšanai, izpētei, statistikai un aptaujām;
 • lai apstrādātu Jūsu pasūtījumus vai lai izpildītu saistības saskaņā ar līgumiem, kas noslēgti starp jums un mums, un lai nodrošinātu jums informāciju, produktus un pakalpojumus, ko jūs no mums prasāt;
 • lai sazinātos ar jums, piemēram, saistībā ar steidzamu produktu atsaukšanu;
 • lai uzturētu reģistrus;
 • lai nodrošinātu jums iespēju piedalīties mūsu piedāvāto pakalpojumu interaktīvajos aspektos, ja vēlēsieties to darīt;
 • lai sekotu aktivitātei mūsu tīmekļa vietnē;
 • lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti;
 • lai izveidotu Jūsu personisko profilu, lai mēs varētu jūs informēt par konkrētām precēm, pakalpojumiem vai pasākumiem, kas varētu jūs interesēt, un lai nodrošinātu piekļuvi visām Bentley sociālās multivides vai sociālo tīklu vietnēm, kas jums pieejamas.

5. Jūsu informācijas atklāšana

Mēs neatklāsim šo informāciju nevienam ārpus Bentley Motors Limited, mūsu meitasuzņēmumiem vai saistītajiem uzņēmumiem, mūsu dīleriem, aģentūrām un licenciātiem, pakalpojumu sniedzējiem un citiem uzņēmumiem, ar kuriem Bentley Motors Limited sadarbojas, lai jūs no tā varētu gūt kādu labumu. Mēs varam atklāt Jūsu informāciju arī atsevišķām trešajām pusēm, tostarp analītisko pakalpojumu sniedzējiem un meklētājprogrammu nodrošinātājiem, kas palīdz mums uzlabot un optimizēt mūsu vietni, reklamētājiem un reklāmas tīkliem, kā arī mārketinga aģentūrām, lai tie varētu izvēlēties un piedāvāt jums reklāmu vai informāciju, kas, mūsuprāt, vai, viņuprāt, ir jums piemērota vai kas varētu jūs interesēt.

6. Kur mēs glabājam Jūsu personas datus?

Dati, ko mēs iegūstam no jums un ievācam, var tikt pārsūtīti uz un glabāti vietā, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ). Tos arī var apstrādāt personāls, kas darbojas ārpus EEZ un sadarbojas ar mums vai ar kādu no mūsu piegādātājiem. Šāds personāls var nodarboties cita starpā ar Jūsu pasūtījuma izpildi, Jūsu maksājuma datu apstrādi un ar atbalsta pakalpojumu sniegšanu. Iesniedzot savus personas datus, jūs piekrītat šādai pārsūtīšanai, glabāšana un apstrādei. Mēs veiksim visus pamatoti nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek glabāti un apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Diemžēl informācijas pārsūtīšana Internetā nav pilnīgi droša. Kaut arī mēs darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu Jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt tādu datu drošību, kas tiek pārsūtīti uz mūsu vietni; pārsūtot datus, jūs uzņematies visu risku. Kad būsim saņēmuši Jūsu informāciju, mēs izmantosim stingras procedūras un drošības līdzekļus, lai censtos novērst neatļautu piekļuvi.

7. Datu aizsardzības tiesību akti

Visu informāciju, ko mēs par jums vācam, mēs izmantosim un aizsargāsim saskaņā ar spēkā esošo Apvienotās Karalistes datu aizsardzības likumu un šo konfidencialitātes politiku.

8. Sīkdatnes

Šajā vietnē mēs izmantojam standarta tehnoloģiju, ko sauc par „sīkdatnēm”. Sīkdatnes ir mazi informācijas vienumi, ko Jūsu pārlūkprogramma saglabā Jūsu datora cietajā diskā. Šī informācija mums ir vajadzīga, lai jūs identificētu un saglabātu informāciju par produktiem, ko jūs izvēlaties starp apmeklējumiem. Tas palīdz mums uzlabot pakalpojumus, ko mēs jums sniedzam. Lai gan vairums pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes automātiski, parasti ir iespējams izmainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai neļautu tai saglabāt sīkdatnes. Tomēr, ja atspējosiet sīkdatnes, tas ierobežos pakalpojumus, ko varam jums sniegt. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku.

9. Informācija, ko ievāc trešās puses, un tiešsaistes reklāma

Mūsu reklāmas un mārketinga aģentūras un pakalpojumu sniedzēji var vākt ar personu nesaistītu informāciju vai apkopot datus, lai pielāgotu Bentley tīmekļa vietņu un sociālās multivides tīklu saturu, kā arī citiem komerciāliem mērķiem, tostarp reklamēšanai, analītikai, tīmekļa vietņu optimizēšanai un mērījumiem. Šie uzņēmumi var izmantot sīkdatnes (mazas teksta datnes), pikseļus, tagus vai tamlīdzīgas tehnoloģijas, kas darbojas pārlūkprogrammās, lai vāktu informāciju par Jūsu ciemošanos Bentley vietnē, kā arī par Jūsu ciemošanos citās Interneta vietnēs. Daži no šiem uzņēmumiem var izmantot šo informāciju, lai izveidotu Jūsu personisko profilu un piedāvātu jums piemērotāku reklāmu; šo praksi sauc par reklāmu, kas balstīta uz interesēm. Ja jūs nomaināt datorus, ierīces vai pārlūkprogrammas, izmantojat vairākus datorus, ierīces vai pārlūkprogrammas vai dzēšat sīkdatnes, jums var nākties atkārtot šo procesu katram datoram, ierīcei vai pārlūkprogrammai.

10. Trešo pušu saites

Šī tīmekļa vietne var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm vai saites, kas paredzētas programmatūras lejupielādei no citām tīmekļa vietnēm. Mēs nevar kontrolēt šo vietņu konfidencialitātes politikas saturu vai drošību, un mēs par to neatbildam. Mēs iesakām jums iepazīties ar katras Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes konfidencialitātes un drošības politiku.

11. Piekļuve personas datiem un Jūsu tiesības

Ievācot Jūsu informāciju, mēs lūgsim Jūsu piekrišanu saņemt mārketinga paziņojumus. Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt informāciju par to, kādi Jūsu personas dati ir mūsu rīcībā, kā arī mainīt savas preferences attiecībā uz mārketinga paziņojumiem. Lai mainītu preferences vai lai piekļūtu informācijai, kas ir mūsu rīcībā, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk minēto kontaktinformāciju.

12. Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā

Jebkādas izmaiņas, ko mēs turpmāk veiksim mūsu konfidencialitātes politikā, tiks publicētas šajā lapā, un vajadzības gadījumā mēs informēsim jūs par tām pa e-pastu. Lūdzu, regulāri pārbaudiet, vai mūsu konfidencialitātes politikā nav ieviesti jauninājumi vai izmaiņas.

13. Kā ar mums sazināties?

Ja jums nepieciešama papildu informācija vai ja jums ir kādi komentāri vai jautājumi par šo tīmekļa vietni vai kādu no mūsu pakalpojumu aspektiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu mārketinga komunikācijas komandu:

Marketing Communications Team,
Bentley Motors Limited,
Pyms Lane,
Crewe,
Cheshire,
CW1 3PL,
Anglija

Ja vēlaties sazināties ar kādu no mūsu reģionālajiem birojiem, lūdzu, izmantojiet kontaktinformāciju, kas atrodama šīs tīmekļa vietnes sadaļā Sazināties ar mums.


Lietošanas noteikumi un nosacījumi

Ienākot šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat visiem tālāk izklāstītajiem noteikumiem un nosacījumiem. Ja jūs nepieņemat šos noteikumus un nosacījumus, lūdzu, pametiet šo tīmekļa vietni.

1. Par mums

Bentley Motors Limited („mēs”) ir Anglijā un Velsā reģistrēta kompānija (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 0992897). Dažas šīs vietnes sadaļas attiecas uz mūsu izplatītājiem un dīleriem, un, ciktāl informācija tiek sniegta viņu vārdā, mēs neatbildam par tās saturu. Ja vēlaties apspriest kādus jautājumus ar kādu izplatītāju vai dīleri, sazinieties ar viņu tieši.

2. Šajā tīmekļa vietnē un trešo pušu tīmekļu vietnēs atrodamās informācijas precizitāte

Mēs cenšamies nodrošināt, lai šajā tīmekļa vietnē atrodamā informācija vienmēr būtu aktuāla. Tomēr izstrādājumu specifikācijas, kas atrodamas šajā tīmekļa vietnē, ir paredzētas tikai informatīviem nolūkiem. Mēs nepārtraukti uzlabojam mūsu izstrādājumus, tāpēc mūsu modeļiem, kā arī standarta vai izvēles aprīkojumam var tikt veiktas izmaiņas. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā ieviest izmaiņas šo izstrādājumu specifikācijās, par to nebrīdinot. Lai iegūtu precīzu aktuālāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar tuvāko vai Jūsu izvēlēto Bentley Motors dīleri.

Mēs neatbildam ne par kādu trešo pušu tīmekļa vietņu saturu.

3. Neveido līgumu

Tā kā šīs tīmekļa vietnes saturs ir paredzēts tikai un vienīgi vispārēji informatīviem nolūkiem, tas neveido nekādu konkrētu preču tirdzniecības piedāvājumu.

4. Izplatītāju un dīleru nepiederība

Izplatītāji un dīleri ir neatkarīgi uzņēmumi, kas tirgojas pastāvīgi un nav mūsu aģenti, un tādējādi nevar uzlikt mums nekādas tiešas vai netiešas saistības.

5. Degvielas ekonomijas dati

Degvielas ekonomijas statistiskie dati tiek sniegti saskaņā ar Eiropas Savienības Direktīvu 93/116/EK.

6. Drošības ieteikums

Norādes uz automašīnu jaudu vai ātrumu, kas atrodamas šajā tīmekļa vietnē, nav iedrošinājums braukt bīstami vai pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus. Šīs tīmekļa vietnes saturs neaizstāj svarīgo drošības informāciju, kuru satur automašīnas rokasgrāmata, ko mēs iekļaujam mūsu automašīnu komplektācijā.

7. Intelektuālā īpašuma tiesības – autortiesības un prečzīmes

Visas tiesības uz saturu, kas ietverts šajā tīmekļa vietnē, tostarp autortiesības, dizainparaugu tiesības, tiesības uz datu bāzēm, patentiem, izgudrojumiem, zinātību un pirmkodiem, kā arī jebkādas citas intelektuālā īpašuma tiesības pieder mums vai arī ir piešķirtas mums pēc licences. Jūs drīkstat aplūkot šos materiālus datora ekrānā, kā arī lejupielādēt un izdrukāt tos, lai izmantotu kā informācijas avotu par mums.

Jūs apņematies neveikt tālāk minētās darbības:

 • pārveidot vai noņemt jebkādas autortiesību zīmes, prečzīmes vai citas norādes uz īpašuma tiesībām;
 • kopēt, lejupielādēt, pārraidīt, pārsūtīt, izplatīt vai publicēt jebkādu tekstu, ilustrācijas, tabulas, grafikus, ikonas, attēlus un to sakārtojumus, kā arī jebkādus to pamatā esošus pirmkodus un programmatūru, jebkādiem komerciāliem vai sabiedriskiem nolūkiem, iepriekš nesaņemot rakstisku piekrišanu no attiecīgā autortiesību īpašnieka;
 • izmantot tīmekļa vietni, lai augšupielādētu vai izplatītu materiālus, kas satur vīrusus vai ko tamlīdzīgu, vai veikt darbības, kas var traucēt vai apdraudēt šo tīmekļa vietni vai tās pakalpojumus;
 • izveidot saiti uz šo tīmekļa vietni no citas tīmekļa vietnes, iekštīkla vai ārtīkla vietnes, iepriekš nesaņemot rakstisku piekrišanu.

Bentley fonta izmantošana ir atļauta tikai Bentley oficiālajā saziņā, digitālajos materiālos, filmās, iepakojumā, etiķetēs un sastāvdaļās, ka raksturīgas tikai Bentley. Neatļauta vai nelicencēta izmantošana tiks uzskatīta par intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, un var tikt veikti pasākumi, lai šīs tiesības aizsargātu.

8. Tīmekļa vietnes uzticamība

Kaut arī mēs cenšamies izvairīties no jebkādu kļūdu rašanās šajā tīmekļa vietnē, mēs nevaram garantēt tās nepārtrauktu un nekļūdainu darbību. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā apturēt vai pilnībā pārtraukt jebkuras šīs tīmekļa vietnes sadaļas vai visas tīmekļa vietnes darbību, iepriekš par to nebrīdinot un nenesot nekādu atbildību.

9. Atruna par garantijām

Jebkādas tiešās vai netiešās garantijas, jebkādi nosacījumi vai citi noteikumi, ko paredz vispārīgās tiesības vai statūtu tiesības, attiecībā uz šo tīmekļa vietni vai informāciju, saturu, materiāliem vai produktiem, kas atrodami šajā tīmekļa vietnē, ar šo tiek skaidri izslēgti, ciktāl to atļauj piemērojamie tiesību akti.

Mēs nekādos apstākļos neuzņemsimies atbildību ne par kādiem tiešiem vai netiešiem, tīšiem vai netīšiem zaudējumiem vai kaitējumu (neatkarīgi no tā, vai tie mums nes peļņu vai zaudējumus), izdevumiem, prasībām, izmaksām vai citām kompensācijas prasībām attiecībā uz zaudējumiem, kas radušies saistībā ar šīs tīmekļa vietnes vai tajā atrodamās informācijas, satura, materiālu vai produktu izmantošanu un ko izraisījusi bentley motors limited, tā darbinieku vai aģentu rīcība vai nolaidība, izņemot gadījumus, kad ir pierādīts, ka bentley motors limited, tā darbinieku vai aģentu rīcība ir izraisījusi cilvēku nāvi vai traumas.

Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par piekļuvi materiāliem, kas atrodami tīmekļa vietnēs, uz kurām norāda saites mūsu tīmekļa vietnē, vai kurās ir saites uz mūsu tīmekļa vietni.

10. Izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā ieviest izmaiņas šajos noteikumos un nosacījumos, iepriekš par to nebrīdinot. Jaunā versija tiks publicēta tīmekļa vietnē un stāsies spēkā, regulējot tīmekļa vietnes lietošanu, sākot no publicēšanas brīža.

11. Nosacījumu palikšana spēkā

Ja kādi no šiem noteikumiem un nosacījumiem ir vai kļūst nelikumīgi, nederīgi vai nepiemērojami saskaņā ar kādas valsts likumiem, tie tiks izņemti no šiem noteikumiem un nosacījumiem. Tas neietekmēs un nekaitēs nekādām citām prasībām, kas noteiktas šīs jurisdikcijas tiesību aktos, likumībai, derīgumam un piemērojamībai.

12. Jurisdikcija

Šos noteikumus un nosacījumus pārvalda un skaidro tikai un vienīgi saskaņā ar Anglijas tiesību aktiem. Jebkādu strīdu, kas radušies saistībā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem, izšķiršana ietilpst tikai un vienīgi Anglijas tiesu jurisdikcijā.


Pretkorupcijas paziņojums

Mēs esam apņēmušies cīnīties pret kukuļošanu un korupciju un atbalstīt valstu un starptautiskos centienus to apkarošanas jomā.

Kā Anglijā un Velsā reģistrēta kompānija mēs galvenokārt darbojamies saskaņā ar šīs valsts tiesību aktiem, tostarp saskaņā ar 2010. gada Kukuļošanas apkarošanas likumu, ko mēs ievērojam gan mūsu mītnes valstī, gan starptautiski. Mēs ievērojam arī visus atbilstīgos kukuļošanas un korupcijas apkarošanas tiesību aktus, kas ir spēkā visās jurisdikcijās, kurās mēs darbojamies.

Mūsu darbiniekus un visus, kas darbojas ar mūsu pilnvaru, saista rīcības kodekss un citas politikas, kas nosaka viņu uzvedības normas. Tās ietver prasību ievērot stingru nostāju pret kukuļošanu un korupciju. Šīs personas nedrīkst izmantot mūsu darījumu sakarus personiska labuma gūšanai, un tām jāveic savi pienākumi godprātīgi, atbalstot mūsu pretkorupcijas politiku. Tām ir aizliegts tieši vai netieši prasīt, saņemt vai iegūt jebkādas dāvanas vai atlīdzību, kuru mērķis ir pamudināt tās negodprātīgi veikt savus pienākumus. Tās arī nedrīkst piedāvāt vai dot kukuļus vai veicinošus maksājumus mūsu vārdā.

Lai vēl vairāk uzsvērtu mūsu stingro apņēmību cīnīties pret korupciju, mēs līdzīgi kā citas Volkswagen Group piederīgās kompānijas aktīvi veicinām iespējas mūsu darbiniekiem (un darījumu partneriem) ziņot par jebkādiem zināmiem vai novērotiem korupcijas, krāpniecības vai citu noziedzīgu darbību gadījumiem kompānijā Bentley Motors Limited, izmantojot VW tiesībsargu procesu.

Tiesībsargi ir ārējie juristi, kas piesaistīti, lai atbalstītu VW organizāciju, un tādējādi ir neatkarīgi un objektīvi, risinot problēmas, par kurām jūs ziņojat.

Viņi ir pieejami kā konfidenciāls kontaktpunkts visiem mūsu darbiniekiem un darījumu partneriem, kas vēlas ziņot par šādām noziedzīgām darbībām Volkswagen Group vai tās zīmolu kompānijās, tostarp Bentley Motors Limited.

Lai sazinātos ar Dr. Buchert, zvaniet: +49 / (0) 6105 / 92 13 55 vai sūtiet e-pastu uz adresi: dr-buchert@dr-buchert.de

Lai sazinātos ar Rohrbach kungu, zvaniet: +49 / (0) 69 / 65 30 03 56 vai sūtiet e-pastu uz adresi: rohrbach@ra-rohrbach.de

Lai uzzinātu vairāk par VW tiesībsargu procesu, kā arī par iespēju ziņot par problēmām tiešsaistē, lūdzu, noklikšķiniet uz šīs saites:
http://www.ombudsmen-of-volkswagen.com/


© 2018 Bentley Motors Limited. Visas tiesības paturētas.