Loading...

Bentley Riga

Sīkdatņu politika

  1. 1.Kas ir sīkdatne?
  2. 2.Kā Bentley Motors izmanto sīkdatnes?
  3. 3.Vietnes iestatījumu sīkdatnes
  4. 4.Anonīmās analīzes sīkdatnes
  5. 5.Reģistrācijas sīkdatnes
  6. 6.Trešo pušu sīkdatnes
  7. 7.Sīkdatņu dzēšana
  8. 8.Noderīgas saites

1. Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, ko Jūsu pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer vai Safari) saglabā Jūsu ierīcē (piemēram, datorā vai tālrunī). Tās ļauj tīmekļa vietnēm saglabāt tādu lietotāju informāciju kā, piemēram, preferences un iestatījumus. Būtībā sīkdatnes ļauj vietnēm atcerēties lietotājus un atcerēties viņu vēlamos iestatījumus konkrētajai vietnei, pateicoties kam vietne var atbilstīgi reaģēt un mēs varam labāk izprast mūsu vietņu pastāvīgo apmeklētāju vajadzības.

2. Kā Bentley Motors izmanto sīkdatnes?

Informācija, ko sniedz sīkdatnes, var palīdzēt mums analizēt mūsu apmeklētāju profilus un palīdzēt mums nodrošināt jums labāku lietotāja pieredzi. Piemēram, ja kādā no iepriekšējiem apmeklējumiem jūs aplūkojāt mūsu Gran Turismo lapas, mēs iegūsim šo informāciju no sīkdatnes un varēsim izcelt ar dzīvesveidu saistītu informāciju, kad jūs apmeklēsiet vietni turpmāk. Noteikti Bentley Motors vietnes apgabali izmanto sīkdatnes specifiskiem nolūkiem (piemēram, lai palīdzētu automobiļu vizualizācijas funkcijai efektīvi darboties Jūsu ierīcē).

3. Vietnes iestatījumu sīkdatnes

Vietnes iestatījumu sīkdatnes atceras lietotāja veiktos iestatījumus Bentley Motors vietnēs atrodamajiem līdzekļiem, kā rezultātā jums nav jāveic šie iestatījumi (piemēram, valodas iestatījumi) katrā apmeklējuma reizē no jauna.

4. Anonīmās analīzes sīkdatnes

Anonīmās analīzes sīkdatnes var informēt mūs par to, vai jūs esat vai neesat apmeklējis vietni iepriekš.

Ikreiz, kad lietotājs apmeklē mūsu vietni, trešās puses nodrošināta tīmekļa analīzes programmatūra ģenerē sīkdatni.

Jūsu pārlūkprogramma darīs mums zināmu, vai jums ir šīs sīkdatnes vai nav, un, ja to nebūs, mēs ģenerēsim jaunas. Tas ļauj mums saskaitīt, cik unikālo apmeklētāju ienāk Bentley Motors vietnēs un cik bieži viņi to dara.

5. Reģistrācijas sīkdatnes

Reģistrācijas sīkdatnes dara mums zināmu, vai lietotājs, kurš reģistrējies Bentley Motors vietnēs, ir pierakstījies vai nav.

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai noteiktu, ar kuru kontu jūs esat pierakstījies un kuriem pakalpojumiem jums ir atļauta piekļuve. Tās arī ļauj mums sasaistīt komentārus un ierakstus ar pareizo lietotājvārdu.

Šīs sīkdatnes tiks izdzēstas, kad jūs izrakstīsieties, aizvērsiet pārlūkprogrammu vai izslēgsiet datoru, ja vien jūs nebūsiet atlasījis „Saglabāt manu pierakstīšanās informāciju”.

6. Trešo pušu sīkdatnes

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, apmeklējot Bentley Motors vietnes, jūs varat ievērot dažas sīkdatnes, kas nav saistītas ar Bentley Motors vai tā līgumpartneriem. Apmeklējot lapas, kurus saturs ir iegults no YouTube vai Flickr, jūs varat saskarties ar šo vietņu sīkdatnēm. Bentley Motors nekontrolē šīs sīkdatnes. Sīkāku informāciju par trešo pušu vietņu sīkdatnēm meklējiet attiecīgajās vietnēs.

Mēs vēlamies darīt jums zināmu, ka Bentley Motors vietnē tagad ir iegultas „kopīgošanas” pogas, kas ļauj vietnes lietotājiem viegli kopīgot rakstus, izmantojot vairākus populārus sociālos tīklus. Šīs vietnes arī var iestatīt sīkdatni, kad jūs esat tajās pierakstījies. Bentley Motors nekontrolē šo sīkdatņu izplatīšanu, un vairāk informācijas par tām jums jāmeklē attiecīgajās vietnēs.

Lai atteiktos no trešo pušu sīkdatņu izmantošanas, lūdzu, apmeklējiet Network Advertising Initiative (tīmekļa reklāmdošanas iniciatīva) vietni.

7. Sīkdatņu dzēšana

Bentley Motors neizmantos sīkdatnes, lai vāktu Jūsu personu identificējošu informāciju. Tomēr, ja vēlaties ierobežot vai bloķēt Bentley Motors vietņu vai jebkādas citas vietnes iestatītās sīkdatnes, jūs varat to izdarīt savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Lai uzzinātu, kā to darīt, izmantojiet savas pārlūkprogrammas funkciju Palīdzība vai arī kādu no šīm saitēm:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu ierobežošana var negatīvi ietekmēt Bentley Motors vietnes funkcionalitāti.

Bentley Motors izmanto vairākus piegādātājus, kuri ar mūsu atļauju arī iestata sīkdatnes mūsu vietnēs, lai nodrošinātu pakalpojumus, ko tie sniedz.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm jūs varat atrast, izmantojot šādas saites:

Vairāk juridiskās informācijas par jautājumiem, kas attiecas uz konfidencialitāti, jūs varat atrast, izmantojot šādas saites:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Bentley Motors neatbild par ārējo vietņu saturu.