Loading...

Bentley Riga

The New Continental GT

Pārskats

Jaunais Continental GT: Šis ir auto, kas liek paraudzīties uz Gran Turismo spēkratiem ar pavisam citām acīm. Nepārspējams savā klasē tas apvieno sevī satriecošu dizainu, fenomenālu jaudu un neatkārtojamu meistaru roku darbu, ar ko ir slaveni Bentley automobiļi. Tā ir Gran Turismo klases nākotne.

Dizains

Klasiskās Gran Turismo automobiļa proporcijas ir apvienotas ar presētu alumīnija virsbūves karkasu, pilnīgi jaunu šasiju un elektrisko arhitektūru. Rezultāts ir revolucionārs automobilis ar atpazīstamām Bentley izteiksmīgajām iezīmēm, tostarp „spēka līniju”, kura pārliecinoši iznirst no priekšējiem lukturiem un stiepjas gar automobiļa sāniem līdz aizmugurējo riteņu arku izliekumam, pastiprinot ātruma un jaudas efektu. 22” riteņi ar skulpturāli veidotu savērptu formu, kas pieejami kā izvēles aprīkojums, ideāli papildina elpu aizraujošo eksterjeru.

Šis ir satriecošs automobiļu dizaina paraugs – tāds, kuru var uzlabot, papildinot to ar visdažādāko izvēles aprīkojumu, tostarp ar novatorisko Dual Veneers apdari, lai personalizētu jūsu auto.

Patiesi aizraujoša braukšana

Jaunais Continental GT ir konstruēts tā, lai sniegtu nepārspējamu braukšanas pieredzi, piedāvājot liegu komfortu vai elpu aizraujošu sajūsmu – atkarībā no tā, ko prasa situācija. Tā 6,0 litru W12 dzinējs ļauj ieskrieties no 0 līdz 100 km/h nieka 3,7 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 333 km/h.

Normālos apstākļos tas darbojas, kā aizmugurējās piedziņas automobilis. Taču vismazākais saķeres zudums aktivizē aktīvo pilnpiedziņas sistēmu, momentā pieslēdzot abus priekšējos riteņus, kas nodrošina papildu saķeri, tiklīdz tā ir nepieciešama.

Pateicoties 8 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbai, kas nodrošina neticami vienmērīgu paātrinājumu, 48 V aktīvajai sasveres kontroles sistēmai, kas optimizē vadāmību, un elektriskajai stūres sistēmai, kas uzlabo atgriezenisko saiti vadītājam, šis ir auto, kas pats raujas uz ceļa.

Novatoriskas tehnoloģijas

Atspoguļojot Bentley jaunāko progresīvo pieeju tehnoloģijām, plašs intuitīvu palīgsistēmu klāsts uzlabo braukšanas pieredzi, ko piedāvā jaunais Continental GT. No adaptīvās kruīza kontroles sistēmas līdz satriecošajam Bentley rotējošajam displejam – jūs pats izvēlaties, kā skatīt pieejamo plašo informāciju un kā pielāgot unikālo braukšanas pieredzi, lai viss būtu tieši tā, kā jūs to vēlaties.

Iegādājieties savā īpašumā kaut ko unikālu

Pateicoties milzīgajam izvēles aprīkojuma piedāvājumam, ir maz ticams, ka jūs kādreiz ieraudzīsiet tieši tādu pašu Continental GT kā jūsējais. No salona apdares paneļiem un ādas apšuvuma līdz visdažādākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem – iespējas pielāgot jūsu auto jūsu gaumei ir teju bezgalīgas.

Lai iepazītos ar neskaitāmajām iespējām, nokomplektējiet pats savu Continental GT, izmantojot mūsu konfiguratoru – vai ierodieties Bentley Riga, lai aprunātos ar mums personiski.

Lai uzzinātu vairāk vai lai vienotos par izmēģinājuma braucienu, lūdzu, sazinieties ar mums tiešsaistē vai zvaniet pa tālruni +371 67 509 570.


Tehniskā specifikācija

 • Dzinējs
 • Dzinējs
  6.0 litre twin-turbocharged W12
  Transmisija
  8-speed Dual Clutch
  Jauda
  626 bhp / 467 kW / 635 PS @ 5000-6000 rpm
  Griezes moments
  900 Nm, 664 lb.ft @ 1350-4500 rpm
  Emisiju līmenis
  TBC
  Degviela
  TBC
 • Veiktspēja
 • Maksimālais ātrums
  207 mph / 333 km/h
  Paātrinājums mph
  0 - 60 mph 3.6 seconds
  Paātrinājums km/h
  0 - 100 km/h 3.7 seconds
 • Izmēri
 • Virsbūves tips
  Kupeja
  Kopējais garums
  4850 mm 190.9 in
  Platums ar spoguļiem
  2187 mm 86.1 in
  Platums, kad spoguļi nolocīti
  1966 mm 77.4 in
  Augstums
  1405 mm 55.3 in
  Garenbāze
  2851 mm 112.2 in
 • Degvielas patēriņš
 • Braukšanas cikls - EU

  Pilsētā
  16.0 mpg 17.7 litres/100 km
  Ārpus pilsētas
  31.7 mpg 8.9 litres/100 km
  Vidēji
  23.2 mpg 12.2 litres/100 km
  CO2 izmeši (vidēji)
  278 g/km

  Braukšanas cikls - EPA

  Pilsētā
  TBC
  Ārpus pilsētas
  TBC
  Kombinētā braukšana
  TBC