Loading...

Bentley Riga

PRE-OWNED TITULA IEGŪŠANA

Bentley lietoto automobiļu programmā Pre-Owned iekļauti tikai paši labākie Bentley vai citu luksus marku automobiļi, kuri atbilst un tiek sertificēti atbilstoši noteiktiem standartiem. Un šo standarti izpilde nav vienkāršs uzdevums.

Tikai Bentley dīleris var pilnībā novērtēt un apstiprināt automašīnas servisa apkopes vēsturi. Tikai Bentley dīleris var pārbaudīt lietotā Bentley vēsturi un salīdzināt to ar oriģinālo ražošanas specifikāciju*. Tāpēc automašīnas autentiskums ir garantēts. Bentley apmācītie mehāniķi veic rūpīgu tehnisko pārbaudi ikvienam lietotajam Pre-Owned Bentley, un tikai pēc tam šai mašīnai tiek piešķirta vispusīga un ekskluzīva 12 mēnešu garantija ar neierobežotu nobraukumu, kā arī pakalpojums Palīdzība uz ceļa*.

Jūs kā Pre-Owned programmas dalībnieks saņemsiet īpašo Bentley žurnālu*. Tāpat no sava dīlera jūs varat saņemt arī personīgu ielūgumu uz Anglijas pilsētu Krū (Crewe), kur tiek ražotas Bentley automašīnas. Šeit jūs redzēsiet, kā ražošanas procesā tiek apvienotas jaunākās tehnoloģijas ar vairāku paaudžu laikā iegūto roku darbu meistarību, kā rezultātā jūs sapratīsit, kā top nepārspējama izsmalcinātība.

Lai apskatītu jaunāko Pre-Owned lietoto automašīnu izvēli, izmantojiet meklēšanas funkciju, lai atrastu sev vēlamo komplektāciju, vai pārlūkojiet visu noliktavas sarakstu. Noliktavā ir ietvertas visu Eiropas dīleru automašīnas, kas ļauj jums atrast tieši to automašīnu, kas atbilst jūsu vēlmēm un budžetam.

*Tā kā pastāv atšķirības starp dažādām valstīm, lūdzu, sazinieties ar savu Bentley dīleri, lai iegūtu pilnu informāciju.